Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Zakład Usług Komunalnych w Hyżnem

Dane kontrahentów ZUKiR

Utworzono dnia 16.03.2020

Zwracamy się z wielką prośbą do wszystkich odbiorców usług ZUKiR „GOSiR” w Hyżnem o przesłanie danych do kontaktu i rozliczeń drogą elektroniczną. W trosce o dobro Państwa, a także odwiedzającego Was inkasenta wstrzymujemy odczyty wykonywane u Państwa w domach. Dane do kontaktu elektronicznego będą służyć tylko i wyłącznie do celów rozliczeń świadczonych usług dostawy wody i odprowadzenia ścieków w najbliższym czasie.

Dane o których przesłanie prosimy to: Imię i Nazwisko Kontrahenta, NR kontrahenta, adres email, nr telefonu oraz Informację czy podany adres email jest bezpośrednio do podanego kontrahenta czy kogoś występującego w jego imieniu.

Podanie numeru kontrahenta pozwoli nam na weryfikację przesłanych danych i upewnienie się, że zgłaszająca się osoba to właśnie ten podany kontrahent lub osoba działająca w jego imieniu.

Numer kontrahenta to pierwsze cyfry z numeru faktury, wystarczy odnaleźć w domu jakąkolwiek poprzednią fakturę i odczytać pierwsze cyfry, przykład poniżej:

Na fakturach wystawianych przez inkasenta na miejscu to również pierwsze cyfry z numeru faktury.

Wielka prośba do ludzi młodych, jeśli Wasi rodzice lub dziadkowie są naszymi kontrahentami, a obsługa komputera i internetu sprawia im trudności, pomóżcie im. Prześlijcie dane za ich zgodą w ich imieniu.

Mieszkańców Wólki i Grzegorzówki, u których w marcu nie było  jeszcze inasenta proszę o przesłanie dodatkowo stanu wodomierza, na jego podstawie zostanie wystawiona FV i przesłana na wskazany adres email. W przypadku nie przesłania danych będziemy próbować nawiązać kontakt innymi sposobami lub w skrajnych przypadkach wystawimy fakturę w późniejszym terminie za kilka okresów rozliczeniowych.

Szablon do wypełnienia poniżej:

Imię i Nazwisko kontrahenta:

Nr kontrahenta z FV:

Adres email:

Nr telefonu:

Podany adres email jest obsługiwany przez kontrahenta: osobiście/ osobę działającą w jego imieniu.

Uzupełnione dane należy przesłać na adres mailowy: sekretariat.zukir@hyzne.pl

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny.

Siedziba Zakładu

Godziny otwarcia:

Poniedziałek  730-1530

Wtorek 730-1530

Środa  730-1530

Czwartek 730-1530

Piątek  730-1530